Jesteśmy młodym, energicznym zespołem, których łączy wspólna pasja do motoryzacji i zamiłowanie do techniki samochodowej. Mimo młodego wieku większość z nas posiada bogate i szerokie doświadczenie w branży, co przekłada się także na zasób wiedzy, który chcemy przekazać w publikowanych tekstach.

Pomysł stworzenia serwisu Motoskrzynie.pl zrodził się spontanicznie i wynika niejako z braku podobnego portalu w polskim internecie. Samochodowe skrzynie biegów to skomplikowane elementy, których budowa i działanie nie należą do najprostszych. Nic więc dziwnego, że stworzenie osobnego bloga przeznaczonego właśnie dla skrzyni biegów stało się dla nas priorytetem.

Jesteśmy zawodowo związani z rynkiem samochodowym i internetowym, możesz więc być całkowicie spokojny o profesjonalizm i zgodność naszych publikacji z rzeczywistością. Staramy się na bieżąco aktualizować portal i prezentować na nim nie tylko artykuły, ale także i najświeższe aktualności ze świata motoryzacji. Jest to bardzo istotne, ponieważ samochodowe skrzynie biegów są stale ulepszane technologicznie i sytuacja na rynku zmienia się każdego dnia.

Zachęcamy do kontaktu i współpracy z redakcją naszego portalu. Jeśli umiesz pisać, interesujesz się motoryzacją i masz odpowiednią wiedzę skontaktuj się z nami przy pomocy formularza kontaktowego. Możesz go wykorzystywać także na wypadek wystąpienia wątpliwości czy pytań odnośnie funkcjonowania portalu.