Internetowa giełda części samochodowych AutoParto.pl to nowoczesna platforma ogłoszeniowo- handlowa.

W ofercie AutoParto.pl znaleźć można szeroki wybór części skrzyni biegów do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, zarówno nowych jak i używanych. Na giełdzie dostępne są produkty z ponad trzydziestu kategorii części. Ponadto klienci otrzymują możliwość zakupu całych skrzyń biegów.

Oferta internetowej giełdy części samochodowych Autoparto.pl skierowana jest do sprzedawców, dystrybutorów części samochodowych oraz do użytkowników indywidualnych, którzy bezpłatnie i szybko uzyskać chcą indywidualną wycenę szukanych części od wielu sprzedawców jednocześnie.

Rejestracja w serwisie ogłoszeniowo- handlowym AutoParto.pl jest bezpłatna. Łatwy sposób wyszukiwania części to zasługa instynktownej i przejrzystej wyszukiwarki części. Użytkownik indywidualny po odnalezieniu szukanych części skorzystać może z formularza kontaktowego, za pomocą którego wysyła zapytanie dotyczące ceny i dostępności części samochodowych. W kolejnym etapie na podany adres e-mail użytkownik otrzymuje indywidualne wycenę części różnych sprzedawców.

Szeroki wybór produktów oraz długoletnia współpraca z firmami branży motoryzacyjnej przekładają się na ciągły wzrost zainteresowania serwisem oraz stałe poszerzanie oferty. Internetowa giełda części AutoParto.pl to miejsce, gdzie kupić można części samochodowe niedostępne w innych sklepach. http://www.autoparto.pl/skrzynia-biegow/

Dodał: , w Artykuły. Dnia 20 listopada 2013